O FIRMIE

PIANOTUNER.PL jest firmą z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Współpracujemy z wieloma wykwalifikowanymi stroicielami, konserwatorami i budowniczymi pianin i fortepianów. Wykształcenie i praktyka zawodowa naszych specjalistów przebiegały i przebiega: w jednej z nielicznych w Europie szkole, kształcącej stroicieli i budowniczych instrumentów pianin i fortepianów im. Arnolda Fibigera w Kaliszu oraz podczas licznych szkoleń branżowych, przeprowadzanych przez najlepsze marki instrumentów na świecie w ich fabrykach, salach koncertowych, Polskiego Radia, studiach nagraniowych Polskiego Radia, w Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, we współpracy i służbie najlepszym muzykom polskiej sceny muzycznej (jazzowej, rozrywkowej, teatralnej i filmowej), podczas realizacji wielu nagrań muzyki filmowej wybitnych autorów i kompozytorów oraz szanowanych na całym świecie orkiestr symfonicznych, przy współpracy z wieloma firmami i klientami prywatnymi w Polsce i poza granicą.

 

PIANOTUNER.PL rozpoczął swoją działalność w 1991r, początkowo pod nazwą Agencja Piano.

W chwili obecnej jako firma z długoletnim doświadczeniem branżowym jesteśmy członkami polskich i zagranicznych organizacji:

 

Stowarzyszenia Polskich Stroicieli Fortepianów oraz Europejskiego Stowarzyszenia Stroicieli EUROPIANO.

 

 

Jako wykwalifikowani konserwatorzy i rzeczoznawcy zajmujemy się na polu wszystkich marek: doradztwem sprzedażowym i zakupowym, wycenami instrumentów, restauracją instrumentów zabytkowych w tym rekonstrukcją obudów politurowanych i lakierowanych, renowacją i remontami bieżącymi, strojeniem pianin i fortepianów. Naszą domeną jest długoletnia, stała współpraca z klientami, dla których świadczymy nasze usługi.

 

Byliśmy również uczestnikami kursu zawodowego organizowanego przez przedstawicieli firmy YAMAHA i Bösendorfer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prowadzimy sprzedaż salonową używanych pianin i fortepianów w salonie PIANO FABRYKA

przy ul. Hożej 51 w Warszawie www.pianofabryka.pl